Namiot reklamowy 4x8m

Premium ALU
8 847 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 12 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż
 

Największy i najmocniejszy namiot weselny reklamowy 4x8m z naszej oferty zapewnia aż 32 m2 zadaszonej powierzchni w kilka sekund. Ten ogromny namiot weselny jest najbardziej poszukiwany w świecie gastronomii. Przy organizacji bankietów plenerowych doskonale poradzi sobie namiot najwyższej jakości. Namiot ochroni Cię w każdą pogodę.

   

  Ochrona w każdą pogodę, dosłownie. Wysokiej jakości plandeka poliestrowa tworzy idealny cień pod namiotami reklamowymi. Jest wodoodporny, w miesiącach zimowych można go ogrzać pod namiotem za pomocą grzejników tarasowych. Ogromny namiot przeznaczony jest na wszelkie imprezy kulturalne, towarzyskie, sportowe i firmowe. Może być używany dosłownie do wszystkiego. Czyszczenie plandek jest łatwe, wystarczy czysta woda. Ważne jest, aby plandeki przechowywać w suchym miejscu.

    

   Możesz wybrać sam wygląd i kolor namiotu z naszej oferty. Do całkowitego zamknięcia namiotu można wykorzystać czwartą ścianę, na której masz drzwi i okno. Każda ściana jest oddzielnie mocowana do dachu za pomocą zapięcia na rzep o szerokości 5 cm. Czwarte ściany są oczywiście dostępne w kolorze namiotu. Pakiet podstawowy zawiera 3 pełne ściany.

     

    Waga tego namiotu to około 100 kg. Podstawę namiotu stanowią wzmocnione profile aluminiowe. Namiot stoi na sześciu solidnych, sześciokątnych nogach. Do montażu konstrukcji nie są potrzebne żadne narzędzia. Jedna osoba może to zrobić sama pomimo dużych rozmiarów. Części łączące są wymienne, podobnie jak każda pojedyncza część dzięki złączom śrubowym. 

      

     Ekstremalne warunki pogodowe, ulewny deszcz, mróz, a nawet gorące słońce nie staną Ci na drodze dzięki namiotowi weselnemu Premium 4x8m. Jest stworzony na każdą pogodę. Wytrzymuje siłę wiatru do 70 km/h. To szczyt rynku. Masywna konstrukcja posiada najmocniejsze elementy łączące, które są odporne na uderzenia i pękanie.


     Oceny klientów

     54 oceny, 5/5

     Parametry

     • Namiot reklamowy 4x8m, aluminiowy model premium do intensywnego użytkowania przy sile wiatru do 70 km/h!
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na nylonowym suwaku + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku) Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na nylonowym suwaku + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 1,8 mm.
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Wymiary po złożeniu: 200x65x35cm
     • Wymiary po rozłożeniu: 400x800cm (32 m²)
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Waga 92 kg.