Namiot z nadrukiem 4x6m

Premium ALU
7 247 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

 

Targi lub wystawy to świetne miejsce, aby Twoja marka była widoczna i zwiększała sprzedaż Twoich towarów. Namiot reklamowy 4x6m tworzy mobilną przestrzeń na każdą okazję. Wybierając odpowiedni namiot, prezentujesz swoje produkty i usługi w atrakcyjnym i ciekawym otoczeniu. Ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie i stworzyć idealną atmosferę, którą Ty i Twoi goście będziecie mile wspominać. W miesiącach letnich i zimowych namioty reklamowe będą Twoim wspaniałym pomocnikiem.

   

  Namiot wystawienniczy został zaprojektowany tak, aby chronić przed wpływami atmosferycznymi i zapewniać optymalną przestrzeń dla Ciebie i Twoich klientów. Wysokiej jakości wodoodporna poliestrowa tkanina Oxford posiada od wewnątrz powłokę PCV w kolorze płótna. Stosując dach i ściany boczne otrzymujesz idealne miejsce, dzięki czemu nie musisz się martwić o prezentacje na zewnątrz.

    

   Atrakcyjny dobór kolorów i dodatków pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego i urokliwego spojrzenia na wystawy. Możesz również indywidualnie dopasować wygląd namiotu do swoich życzeń. Wykonujemy nadruki reklamowe na namiotach. Po prostu prześlij nam grafikę, a my zajmiemy się wszystkim. Projekt graficzny zostanie przesłany do Ciebie bezpłatnie w ciągu jednego dnia. Możesz idealnie dopasować namiot do charakteru swojej działalności. 

     

    Pomimo niewielkiej wagi konstrukcja aluminiowa jest bardzo stabilna. Dzięki zwiększeniu grubości profili wewnętrznych uzyskano doskonałą stabilność i wysoką wytrzymałość konstrukcyjną. Zaletą jest szybkość rozkładania. Dzięki systemowi nożycowym montaż i demontaż wcale nie jest trudny. Do rozłożenia namiotu wystarczą maksymalnie dwie osoby. Każda część jest skręcana.

      

     Prezentacja na zewnątrz łączy w sobie niebezpieczeństwo złych warunków atmosferycznych, nieprzewidywalne burze w upalne letnie dni czy mróz i śnieg zimą. Konstrukcja jest solidna i wysokiej jakości. Wykonana jest z anodowanego aluminium. Grubość wewnętrzna od 1,8 mm zapewnia stabilność i trwałość w bardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Wytrzymuje siłę wiatru do 70 km/h.


     Oceny klientów

     62 oceny, 5/5

     Parametry

     • Namiot promocyjny 4x6m, aluminiowy model premium do intensywnego użytkowania przy sile wiatru do 70 km/h!
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na nylonowym suwaku + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku) Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na nylonowym suwaku + 8 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 1,8 mm.
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Wymiary po złożeniu: 200x55x35cm
     • Wymiary po rozłożeniu: 400x600cm (24 m²)
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Waga 71 kg.